Loading

#15 Temmuz

BAŞKOMUTANIN ÇAĞRISI

Merhaba Müslüman kardeşlerim. Darbeye teşebbüs gecesinde tek başıma kaldığım bekar evindeydim. Başkomutanın çağrısıyla meydana indik. İlk başta arkadaşımı aradım, hemen geldi ve Fatih’e doğru yol aldık.

Merhaba Müslüman kardeşlerim. Darbeye teşebbüs gecesinde tek başıma kaldığım bekar evindeydim. Başkomutanın çağrısıyla meydana indik. İlk başta arkadaşımı aradım, hemen geldi ve Fatih’e doğru yol aldık. Aksaray’ın orada polisin telsizlerini dinledik. Telsizden kesinlikle asker Vatan Emniyete girmesin talimatı veriliyordu ve orada polislerden biri orada bulunan yaklaşık 10 kişiyle birleşip Vatan Emniyete doğru gitmemizi istedi ve oradan tekbir getire getire yürüdük. Vatan emniyete ulaştığımızda arkamızda yaklaşık 1500-2000 kişi vardı ve içlerinde Suriyeli vatandaşlar da vardı.

Vatanda polis bizi Büyükşehir Belediyesine yönlendirdi. Orada duran halkımızla birleştik ve belediyeye doğru yol aldık. Muazzam bir şekilde tekbirlerle yürüdük. Bu sefer yaklaşık olarak 3000 bin kişi olmuştuk. İlk başlarda olduğum için belediyeye yaklaştığımda karanlık ışık olmayan yerden yolu açın diye bağrışma geldi. Oraya yöneldiğimde vurulan bir kardeşimizi gördüm. Hemen yan tarafımızda hastane vardı. Zaten oraya götürdük arkadaşları. O kardeşimiz ayağından vurulmuş ve diz tarafından delik açılmıştı. O hışımla yaklaştım ve tam ileri doğru yürümeye başladığımda feto hainleri tekrar vurmaya başladılar. İleridekiler geri kaçmaya ve geridekiler öne koşmaya kalkıştılar. Az bir şey izdiham oldu, orada ezildik ama tekrar ayağa kalktık ve yaralıları hastaneye kaldırdık. O sırada tüm halk tekbirlerle tekrar gitmeye çalıştı ama feto hainleri milletimize silahını doğrultup ateş ediyordu.

Yapacak hiç bir şey yoktu. feto şerefsizleri çok iyi mevzi almış. Görüş açısı vermiyorlardı. Nereden ateş edildiğini de göremiyorduk ve en son özel hareketimiz gelip darbecileri püskürttü. Benim bu devletimden isteyeceğim tek şey bizim verdiğimiz vergilerle bu şerefsizler hapishanelerde beslenmesin, bizim verdiğimiz vergilerle bunlara en hak olan 2 metrelik ip alınsın ve asılsın. İnşallah böyle olur. Yüce Allah’ım bütün Müslümanları korusun, güç nasip eylesin.

Cüneyt Y.

Kategoriler

15Temmuz

#15 Temmuz

    Author

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir